Medewerkers

Bestuur

Bart Vanderschoot


Voorzitter


bart.vanderschoot@beerschot-atletiek.be

Betty Autrique


Ere-voorzitter
☏0497 182 414
betty@beerschot-atletiek.be

Freddy Verlinden


Ondervoorzitter
☏0493 543 999
freddy@beerschot-atletiek.be

Christel van den Eynden


Penningmeester


cvde@skynet.be

Linda Verberckmoes


Bestuurslid
Recreantencoördinator

☏0477 444 118
linda@beerschot-atletiek.be

Cary Paeschhuys


Bestuurslid
Kledij en materiaal

cary.paeschhuys@gmail.com

Chris Ceulemans


Bestuurslid
☏0475 546 393
chris@eurasteel.be

Vertrouwenspersonen

Relinde de Bouck


☏0497 544 429
relinded@gmail.com

Dree de Bruyn


☏0474 980 288
andre.de.bruyn@telenet.be

Betty Autrique


☏0497 182 414
betty@beerschot-atletiek.be

Trainers

Naam

Categorie

Kojo AsanteKangoeroes
Florence Okkaka Omuye Kangoeroes
Ravaljeet SinghKangoeroes / Benjamins
Jorn HelskensBenjamins
Glen Van LieferingeBenjamins / Pupillen
James Chea-zarPupillen / Miniemen
Adulai DjaloBenjamins
Bert MelisBenjamins / Pupillen / Miniemen

Naam

Discipline

Locatie

Bruno Lauwers Lange AfstandPiste Ruggeveld
Massimiliano Montagna Lange afstandPiste Ruggeveld
Lejo OnsiaLange AfstandPiste Ruggeveld
Leo Van Velthoven Lange AfstandPiste Kielpark
Willy Delbeare Sprint en hordenPiste Rode Loop
Brahim MezourgSprintPiste Kielpark
Frank Van ImpeSpring, horden en meerkampPiste Kielpark

Naam

James Chea-zar

Naam

Locatie

Dre De Bruyn
☏0474 980 288
andre.de.bruyn@telenet.be

Kielpark
St. Andries
Cary Paeschhuys
☏0475 537 156
caryp@beerschot-atletiek.be

Kielpark
Jacky Janssens
☏084 228 128
Jacky_run@telenet.be

't Rooi, Berchem
Dirk Mesens
☏0486 783 951
dirk.mesens@telenet.be

't Rooi, Berchem
Erna Crols
☏0485 976 925
erna@beerschot-atletiek.be

St. Andries
Linkeroever
Linda Verberckmoes
☏0477 444 118
linda@beerschot-atletiek.be

St. Andries
Roel GyselsKielpark
Chris Ceulemans

Vaste medewerkers

Freddy Verlinden


Webmaster
☏0493 543 999
freddy@beerschot-atletiek.be

Bart Vanderschoot


Webmaster
bart.vanderschoot@beerschot-atletiek.be

John


Cafetaria

Leon Roijakkers


Cafetaria

Cary Paeschhuys


Kledij

cary.paeschhuys@gmail.com